Altınfox, altın kolyeler ile size birbirinden güzel  seçenekler sunuyor. Kadınların hem günlük hem de özel günlerde rahatlıkla kullanmasına imkan tanıyan birçok model altınfox.com’da yerini alıyor. 

Özel tasarım kolyelerin de yer aldığı Altınfox en özel anlarınızı özel bir hediyeyle taçlandırmanızda da sizlere yardımcı oluyor.


Göz Alıcı Altın Kolyeler

Altın kolye modelleri arasında kadınların tarzlarına uyum sağlayabilen, birbirinden özgün tasarımlı modeller yer alıyor. 

Kadınların zarafetini tamamlayabilecekleri en önemli aksesuarlar arasında şüphesiz ki altın kolyeler ilk sıralarda bulunmaktadır. Kıyafetleriniz ile uyumlu ve şıklığınızı ön plana çıkaran altın kolye modelleri ile sizler de kendinize özgü bir tarz ortaya çıkarabilirsiniz. Her yaştan kadınların tarzlarına uyum sağlayabilecek olan modellere gelin birlikte göz atalım.


Altın Zincir Kolyeler

Son dönemde yeniden trend haline gelen ve hem kadın hem erkek aksesuar dünyasına damgasını vuran altın zincir kolye modelleri sade ve şık görünümleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Altın zincir kolyeler doğru bir kombinle kullanıldığında her tarza rahatlıkla uyarlanabiliyor. Örneğin bir toplantıya giderken gömleğiniz ile kombinleyeceğiniz 14 Ayar Altın Halat Zincir görünümüzü anında değiştirecektir. Ya da şık bir yemeğe, özel davetlere katılırken tercih edebileceğiniz Ezme Moda Zincir ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.


Doğal Taş Altın Kolyeler

Doğal taşların enerjisini her an yanında isteyen kadınların en çok tercih ettiği takılardan olan doğal taş altın kolye modelleri gösterişli modelleri ile dikkat çekiyor.

Her tarza kolaylıkla uyum sağlayan modeller arasında günlük hayatta kullanabileceğiniz 14 Ayar Altın Roz Rengi Firuze Oval Kolye, 14 Ayar Renkli Taşlı Kolyeler gibi modelleri hemen inceleyebilirsiniz. Ya da özel günlerinizde size eşlik edecek; Ametis Altınbaş Teesir Kolye, Damla Yeşil Taş Altın Kolye, 14 Ayar Altın Zümrüt Taşlı Kanat Kolye, Elmas Malakit Kolye ve daha birçok modeli altınfox.com’da bulabilirsiniz.


Altın Madalyon Kolyeler

Son yılların modası haline gelen altın madalyon kolyeler altın takı modelleri arasında üst sıralarda yerini almaya devam ediyor. Genellikle uzun ve sade zincirin eşlik ettiğini madalyonlar hemen her tarza rahatlıkla uyum sağlayabiliyor. Şık bir altın yüzük ya da altın küpe modeli ile kombinlenebileceği gibi tek başlarına da tarzınıza eşlik etmeye yetiyor. 


Her anınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz tasarımları ile 14 Ayar Altın Pullu Zincir, 14 Ayar Altın Madalyon Kolye ve çok daha fazlası için hemen tıklayın.