Roma İmparatorluğu dönemine dayanan 14 Şubat Sevgililer Günü, birbirlerini seven çiftlerin evlenebilmeleri için hayatını ortaya koyan Aziz Valentine’nin öldürüldüğü gündür. Hüzünlü bir hikaye gibi görülsede hayatınızdaki en özel kişi için özel bir gün planlamanın ne kadar değerli olduğunu da göstermektedir.

Sevgililer gününde hediye almak fikri kimine göre gereksiz görünürken kimilerine göre ise olmazsa olmazdır. Sahip olduğumuz en değerli hislerden olan “sevgi” elbette bir güne sığdırılamaz. Ancak bu özel günü en güzel şekilde geçirmek kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu etmenin en basit yollarındandır. Elbette güzel bir hediye ile bu özel günü taçlandırmadan olmaz. Altinfox.com’da altın kolyeden bilekliğe, altın yüzük modellerinde altın küpelere kadar birçok hediye alternatifi bulabilirsiniz. Erkeklere ya da kadınlara özel bulabileceğiniz altın takı modellerinden dilediğinizi seçin, sevdiklerinize kendilerini özel hissettirin.


Kadınlara Özel Sevgililer Günü Hediyeleri
Sevgililer gününe özel hediye arayışı içindeyseniz, aşkınızın sembolü haline gelecek şık bir altın takı modeli şüphesiz en değerli tercih olacaktır.

Sevgiliniz ile aranızdaki bağı taçlandıracak pırlanta yüzük, doğal taşların mükemmel enerjisi ile tasarlanan altın kolye modelleri, zarif bir altın bileklik ya da şık bir altın küpe ile unutulmaz bir hediye seçebilirsiniz. Günün anlamını en güzel şekilde sembolize eden kalp figürlü tasarımlar;

14 Ayar Altın Kalp Figürlü Bileklik
14 Ayar Altın Kalp Modeli Baget Taşlı Roz Kolye
14 Ayar Roz Altın Kalp Yüzük
Aşk Düğümü Yüzük
Kalp Tasarım Altın Kolye

ve daha birçok kalp detaylı altın takı modeli için Altinfox.com Sevgililer Günü özel koleksiyonuna hemen göz atabilirsiniz.

Erkeklere Özel Sevgililer Günü Hediyeleri
Sevgililer gününde erkek arkadaşınıza ya da eşinize hediye almak istiyorsanız Altınfox.com tam da size göre! 
Özel bir günü çok daha değerli kılan şey elbette ki hediyelerdir. Erkekler için sevgililer günü hediyelerinden sizin için hazırladığımız önerilere hemen göz atalım!

14 Ayar Altın Erkek yüzük modelleri
Erkek arkadaşınız ya da eşiniz için şık bir altın yüzük modeli çok değerli bir hediye olacaktır. Dilerseniz günlük kullanıma uygun sürekli sizi hatırlatan spor tarzda bir model, dilerseniz özel günlerde kullanması için seçeceğiniz gösterişli bir model tercih edebilirsiniz.

Altınfox.com erkek atın yüzük modellerine göz atmak için hemen tıklayın.

14 Ayar Altın Erkek Bileklik Modelleri
Altın erkek bileklik modellerini farklı tarzlarda bulabilirsiniz. Klasik altın zincir bileklik modelleri ya da spor bilekliklerden olan deri kordonlu bileklik modellerinden alacağınız kişinin stilline en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Orijinal Hediyelik Tesbih Modelleri
Tesbih modellerine özel ilgisi olan sevdikleriniz için seçebileceğiniz birçok model, onlara en anlamlı hediyeyi verme fırsatını sizlere sunuyor. Hediyelik tesbih modelleri arasında;14 Ayar Erkek Tesbih Modelleri Kehribar Tesbih ModeliAteş Kehribar Tesbih Modeli trend ürünler arasında yer almaktadır.

Daha fazla tesbih modelini incelemek için hemen tıklayın.