Ödeme, Teslimat, İade ve Satış Süreci

Ödeme, Teslimat, İade ve Satış Süreci

Worldcard ve Bonus Kredi Kartları ile 8 Taksit

İstediğiniz ürünü Worldcard yada Bonus kredi kartınız ile vade farkı ile 8 taksit  satın alabilirsiniz.

Geçerli olan Worldcard listesi: Yapı Kredi Worldcard, Albaraka Worldcard, Anadolubank Worldcard, TEB Worldcard ve Vakıfbank Worldcard

Geçerli olan Bonus listesi: Denizbank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bonus, A Bank Bonus, Fibabanka Bonus, Türkiye Finans Katılım Bonus.


İptal ve İade Şartları

İNTERNET SATIŞLARI  İADE ve DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ;

Online sitemiz üzerinden gerçekleştirilen satın alma işlemlerinde müşterilerimiz mesafeli satış sözleşmesi gereği 14 gün içerisinde cayma hakkına sahiptir.

•  Özel sipariş ile yapılan veya değiştirilen ürünler (müşterimizin isteğine göre ebat ölçüsü değiştirilen, üzerine özel yazılar yazılmış ürünler) iade alınmamaktadır.

•  İade edilecek ürün tamamen hasarsız  ve kullanılmamış olmalıdır. Herhangi bir şekilde çizilmiş, hasar görmüş ya da fiziksel değişikliğe uğramış ürünler kesinlikle iade alınmaz. Ürün uzmanlarımız tarafından incelendikten sonra, iade işlemleri başlatılır.

•  İade ve değişim işlemleri için sipariş numaranız ve iade/değişim talebinizin nedeniyle birlikte destek@altinfox.com’a e-posta göndermeniz gerekmektedir. Uzmanlarımız gerekli incelemelerin ardından konuyla ilgili sizi bilgilendireceklerdir.

•  İade ve değişim koşullarının sağlanması durumunda yapılacak işlemler ancak internet mağazamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

•  İade edilmesi istenen  ürünün ambalajı, sertifikası ve faturasının, varsa promosyonların ürün ile birlikte  gönderilmesi gerekmektedir.

• Hepsiburada.com  veya n11.com websiteleri üzerinde yer alan mağazalarımızda yapılması istenen değişim ve iade taleplerinin yine ilgili site üzerinden talep oluşturarak yapılması gerekmektedir.

• İade edilmek istenen ürün  “Mesafeli Satış Sözleşmesi’nde yer alan Madde 9’daki “Cayma Hakkı” ve Madde 15’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır.